ارزانترین سایت خرید گوشی

در این مقاله قصد داریم به شما ارزانترین سایت های خرید اینترنتی گوشی رو معرفی کنیم . حالا چرا اینترنتی ؟ سایت های اینترنتی بدلیل ارزان بودن بستر فروش و سراسری بودن دسترسی گوشی ها را به قیمت مناسب تری ارائه میدهد.

Bestchina.ir سایت بست چاینا

این وبسایت که خرید هارو براتون بی واسطه از چین انجام میده و اکثر خرید ها رو از انبار چین ارسال میکنه و این امر باعث میشه خرید های ارزانتری داشته باشید . تفاوت میان این سایت و بازار های سنتی گوشی چیزی در حدود 200 هزار تومن ارزان تر در دو میلیون فروش میباشد. تحویل گوشی هم چیزی در حدود یک ماه کاری می‌باشد.

آدرس:http://www.bestchina.ir

Barsashop.ir بارثاشاپ

سایت بارثاشاپ واقع در مشهد خیابان احمدآباد که به تازگی رقیب سرسختی برای سایت های ارزان قیمت سفارش از چین شده است . این سایت تقریباً قیمت هایی مشابه سایت بست چاینا میدهد . علاوه براین این سایت اقدام به فروش سایر تجهیزات الکترونیکی نظیر پرینتر های سه بعدی ، لپتاپ و الباقی می‌کند. این سایت نشان دو ستاره از وزارت صنعت معدن و تجارت را دار میباشد که باعث میشود با خیالی راحت تر خرید هاتونو انجام بدهید. زمان تحویل بین دو هفته الی یک ماه کاری.

آدرس:http://www.barsashop.ir

Chinaorders.ir چاینااوردرز

این سایت که از محبوبیت خاصی میان خریداران برخوردار است، یکی از پیشگامان فروش مستقیم از چین میباشد. به دلیل جاافتادگی‌ این سایت به عنوان ارزانترین سایت خرید اینترنتی میان مردم ، این سایت سفارش های زیادی را دریافت میکند. این سایت نیز علاوه بر گوشی همراه سایر تجهیزات الکترونیکی را به صورت گسترده به فروش می‌رساند. قیمت گذاری این سایت به صورت ناچیز از دو سایت بالا گران‌تر است. زمان تحویل بین ۱۵ الی ۳۰ روز کاری.

آدرس: http://www.chinaorders.ir

در پایان امید وارم خرید های ارزانی از سایت های بالا داشته باشد.

منبع: http://Www.mobile2.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *